Klientų atsiliepimai

Švyturys-Utenos alus

Švyturys-Utenos alus

„SimpleApprove“ – novatoriška, intuityvi ir patogi sistema, kurios dėka mūsų įmonėje paraiškų pildymas pagaliau tapo paprastesnis, o tvirtinimo procesas – patogesnis ir greitesnis. Darbuotojų įvertintas sistemos pranašumas – jos pasiekiamumas ne tik kompiuteriuose, bet ir mobiliuosiuose telefonuose bei planšetėse”.

Giedrė Gutpetrytė, UAB „Švyturys-Utenos alus“ personalo analitikė

Carglass

Carglass

„Pradėję naudotis „Simpleapprove” Personalo dokumentų tvirtinimo portalu palengvinome atostogų ir kitų prašymų pildymo procesą gamyklos darbuotojams”.

Jurij Koncanin, Generalinis direktorius, Carglass

AirGuru

AirGuru

„Ieškojome modernios sistemos, kurią būtų paprasta įdiegti ir naudotis. Pagrindinė sistemos nauda – galimybė atsisakyti popierinių personalo dokumentų”.

Janis Možeiko, CEO, AirGuru

Greitai.lt

Greitai.lt

„Įdiegus „SimpleApprove” portalą, darbas su personalo dokumentais tapo lengvesnis, greitesnis ir patogesnis tiek vadovams, tiek ir darbuotojams. Taupome laiką ir išvengiame „popierizmo”.

Alvydas Vitkauskas, direktorius, Greitai.lt

BPO House

BPO House

„Personalo dokumentų tvirtinimo portalas buvo daug žadantis atradimas. Dabar tokios užduotys kaip įsakymų, darbo laiko apskaitos žiniaraščių ir ataskaitų rengimas, neatvykimų į darbą registravimas yra atliekamos kelis kartus greičiau. Taip efektyviau paskirstomas Personalo skyriaus darbo laikas, taupomos įmonės lėšos ir supaprastinama personalo dokumentų vadyba“.

Aidas Kaubrys, UAB „BPO House“ direktorius

Lietuvos futbolo federacija

Lietuvos futbolo federacija

„Pradėję naudotis Personalo dokumentų tvirtinimo portalu stipriai efektyvinome darbuotojų dokumentacijos valdymą įmonėje. Atostogų ir kitų prašymų pildymas, įkėlimas į sistemą ir patvirtinimas užtrukdavo iki 10 min., o kartais ir ilgiau. Dabar šis procesas užtrunka iki 1 min.”

Augustė Paniulaitytė, Personalo vadybininkė, Lietuvos Futbolo Federacija

Siekdami, kad naršymas mūsų interneto puslapiuose būtų kuo patogesnis, naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę „Supratau” Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti skaitykite „Simpleapprove” Privatumo politikoje.